Testerky přišly darovat krevní plazmu v Táboře a jako odměnu si odnesly Intimate Foam od značky GYNELLA®

image
otestováno
Počet recenzí
3
jak jste hodnotili
5
2x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 10. 10. 2021
do 24. 10. 2021

GYNELLA® Intimate Foam je jemná sprchová pěna určená na mytí i holení intimních partií.

Díky svému složení s aloe vera a panthenolem dodává pokožce dlouhotrvající svěžest, hebkost a ochranu. Kyselina mléčná přispívá k vyrovnávání přirozeného pH intimních partií.

Pěna je vhodná na holení intimních partií, kdy pokožku díky obsahu Aloe po holení zklidňuje a tím zmírňuje projevy podráždění v podobě pupínků. TADY

Díky vyváženému pH dodává intimním partiím to správné prostředí, které je potřeba pro udržení rovnováhy vaginální mikroflóry.

Pravidelným používáním intimní pěny GYNELLA® Intimate Foam získáte spolehlivou ochranu a dokonale jemnou péči. Mějte jistotu že “tam dole“ je vše v pořádku. Zasloužíte si to nejlepší.Více informací o produktu se dozvíte TADY.

Hodnocení
3
avatar
Kamila
Velice příjemná nevtíravá jemná vůně připomínající jehličí. Příjemný pocit po použití, který vydrží dlouhou dobu. Pro holení se úplně nehodí - pro mě málo klouže. Ale na cesty ideální. Bylo by fajn vyrábět v malém (na cesty) a větším balení (na doma).
klad Jedno stlačení=jedno použití
klad Vůně.
klad Na cesty super malé balení.
klad Pro holení málo klouže
klad Na doma malé balení.
avatar
Pavla
Pěna je super pro hygienu intimních partií, vyhovuje mi velikostí, přesným dávkovačem i kvalitou. Dlouho vydrží, stačí jí použít jen málo. Příjemná svěží vůně je další plus. Super poměr cena VS kvalita....Cena je přijatelná kvalita vysoká. Už bych jiné nekoupila
klad Voní pěkně, svěží mentolová vůně
klad vhodné před i po holení
klad snížení množství pupínků po holení
klad balení dlouho vydrží
klad super dávkovač
klad mám citlivou pokožku, takže po holení lehkému svědění ani pěna nezabránila
avatar
Denisa
Pěna je super. Výborná aplikace díky pumpičce, pěna má dobrou konzistenci. Používám ke každodenní hygieně a hlavně při holení. Měla jsem problém s vyrážkou po holení, když použiju pěnu je to výrazně lepší, pokožka je potom klidnější a bez podráždění.
klad vůně
klad praktické dávkování díky pumpičce
klad po holení není podrážděná pokožka
klad Pocit svěžesti
klad nic
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel