Přijďte darovat krevní plazmu v Táboře a jako odměnu si odneste Intimate Foam od značky GYNELLA®

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
10
konec přihlašování
15. 8.
23:00
konec testování
31. 8. 2021

Koho hledáme

Hledáme 10 testerek z Tábora a blízkého okolí, které otestují jemnou sprchovou pěnu GYNELLA® Intimate Foam a poté budou se s námi ostatními sdílet své hodnocení na tomto webu a Heureka.cz

Podmínkou testování je, že jste klientem Plasmafera.eu a že si produkt vyzvednete při nejbližším odběru osobně. Pokud vám udělá produkt radost a vložíte pak i recenzi na tuto stránku, můžete se stát pravidelným testerem i při dalších testování hodnotných produktů.

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře nám prosím odpovězte na otázku, jaké tři účinné látky jsou obsaženy v produktu GYNELLA® Intimate Foam. Správnou odpověď na otázku najdete TADY.

Také nám prosím potvrďte, že se opravdu na odběr krevní plazmy na odběrové místo v Táboře dostavíte. 

Redakce následně vybere 10 testerek, které přijdou na odběrové místo v Táboře darovat plazbu a jako dárek získají produktu GYNELLA® Intimate Foam.

GYNELLA® Intimate Foam je jemná sprchová pěna určená na mytí i holení intimních partií.

Díky svému složení s aloe vera a panthenolem dodává pokožce dlouhotrvající svěžest, hebkost a ochranu. Kyselina mléčná přispívá k vyrovnávání přirozeného pH intimních partií.

Pěna je vhodná na holení intimních partií, kdy pokožku díky obsahu Aloe po holení zklidňuje a tím zmírňuje projevy podráždění v podobě pupínků. TADY

Díky vyváženému pH dodává intimním partiím to správné prostředí, které je potřeba pro udržení rovnováhy vaginální mikroflóry.

Pravidelným používáním intimní pěny GYNELLA® Intimate Foam získáte spolehlivou ochranu a dokonale jemnou péči. Mějte jistotu že “tam dole“ je vše v pořádku. Zasloužíte si to nejlepší.Více informací o produktu se dozvíte TADY.