Za odběr krevní plazmy jste získali odměnu v podobě tělového a masážního oleje Body Fit od značky Saloos

image
otestováno
Počet recenzí
6
jak jste hodnotili
5
5x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 5. 10. 2020
do 30. 4. 2021


Tělový a masážní olej Body fit

Pečuje o pokožku před a po sportovním výkonu. Masáž uvolňuje zatuhlé svaly, prokrvuje pokožku a snižuje riziko zranění.

Špičkový přírodní masážní olej vhodný pro sportovní aktivity. Prohřívá a prokrvuje pokožku před i po fyzické námaze a sportovním výkonu. Masáž kůže namožených částí těla uvolňuje a regeneruje pokožku, povzbuzuje při únavě. Vhodný také při pocitu těžkých a unavených nohou. Čistý přírodní bioprodukt.

Více informací o produktu najdete TADY.Hodnocení
6
avatar
Kateřina
Produkty saloos znám a dlouhodobě používám. Nejraději mám jejich květinové vody a sprchové oleje. Všechny produkty krásně voní a hydratují. Konkrétně tento olej, jsem používala po sprše, po běhání a určitě ho pořídím znovu. Není příliš mastný, kůže je po něm příjemně hladká a provonena. Do vlhké kůže se rychle vstřebává. Určitě doporučuji.
klad Rychle se vstřebává, voní, nelepí
klad Mohla být větší lahvička, rychle se spotřebuje
avatar
Pavla
Masážní olej Body Fit je naprosto skvělý. Nádherně voní, krásně se vsákne do kůže a po celodenní chůzi úžasně uvolní namožené lýtka. Zkusila jsem masáž olejem před výletem na kole, prohřál mi svaly a jízda tak byla parádní. Dcera jezdila dlouho na koloběžce a nestřídala nožky, takže ji pak jedna hodně bolela. Udělala jsem ji jemnou masáž tímto olejem a za hodinku už zase běhala jako by nic. Olej Body Fit vřele doporučuji :-)
klad vůně, prohřátí i uvolnění svalů
klad nic
avatar
Boženka
Masážní olej Body Fit, je úžasný pomocník na uvolnění svalů před i po cvičení. Jeho jemná konzistence se brzy vpije do pokožky a nezanechává mastný povrch. Vůně je čerstvá a dlouho vydrží. Zakoupil jsme si okamžitě velké balení, protože takhle skvělý hřejivý masážní olej jsme ještě nikdy nepoužili. Mohu jen doporučit.
klad Vůně,
klad Konzistence
klad Úleva na svaly
klad Nejsou
avatar
Zdeňka
Mám možnost testovat masážní a tělový olej Body Fit. Přípravek je velice příjemný po fitness cvičení po,kterém jsem ho používala.Vždy jsem cítila uvolnění a mé tělo bylo opět nastartované do další zátěže během celého dne. Masážní olej Body Fit bych všem doporučila,kdo chce uvolnit tělo nebo jen unavené nohy.
klad Uvolnění celého těla
klad Nic jsem nenašla
příloha
avatar
Iveta
Tělový olej,velice příjemný,snadno se roztírá a vstřebává. Opravdu je znát úleva při používání. Balení oleje je tak akorát. Olej příjemně rozehřívá, používala jsem ho většinou ráno a nohy jsem neměla tak unavené. Jelikož mám artrózu,tak mi celkem ulevil. Akorát lehce pálil,ale to je možná jen můj pocit, mám citlivou pokožku.
klad Příjemná vůně
klad Konzistence
klad Krásně lehce prohřívá
klad Malinko mě pálil
avatar
Pavla
Používala jsem olej na masáž svalů po cvičení, další den mě svaly prakticky vůbec nebolely, jsem o nich jen trochu věděla, i když obvykle jsem zničená a nemůžu ani zatnout ten sval. Zkoušela jsem použít i jako nosný olej pro masáž svalů s éterickým olejem a taky super, ještě víc si navzájem podpoří účinky.
klad poměr cena výkon
klad krásná vůně
klad uvolňuje svaly, které pak nebolí
klad menší lahvička takže nevydrží na tolik masáží
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel